3 * hvězdičkové apartmány v Budapešti

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Budapešti. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Budapešti, kde najdeme města Üröm, Budaörs, Budakeszi, Gyál a Budakalász.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Belváros StarStarStar

Foto: Apartment Belváros
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Apartment Budapest 6 se nachází v Budapešti, 200 metrů od tržnice Great Market Hall a 400 metrů od Maďarského národního muzea. Apartmány/studia zahrnují kuchyň s myčkou a sporákem, TV a vlastní koupelnu se sprchou.

Pokoje

Studio
osoby0 - 0 EUR za noc

2. Apartment VIDA BUDA StarStarStar

Foto: Apartment VIDA BUDA
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartment VIDA BUDA has a balcony and is located in Budapest, within just 1.2 km of Fisherman's Bastion and 1.6 km of Matthias Church. This property is 1.7 km from Chain Bridge.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby63 - 82 EUR za noc

3. Apartment Kiraly StarStarStar

Foto: Apartment Kiraly
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Situated in Budapest, 1.6 km from State Opera House and 1.6 km from St. Stephen's Basilica, Apartment Kiraly provides accommodation with amenities such as free WiFi and a flat-screen TV. The 3-star apartment is 1.6 km from Dohany Street Synagogue.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob95 - 98 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: