3 * hvězdičkové apartmány v Budapešti

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Budapešti. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů, hostelů, motelů, resortů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Budapešti, kde najdeme města Üröm, Budaörs, Budakeszi, Budakalász a Fót.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

1. Apartment Belváros StarStarStar

Foto: Apartment Belváros
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Apartment Budapest 6 se nachází v Budapešti, 200 metrů od tržnice Great Market Hall a 400 metrů od Maďarského národního muzea. Apartmány/studia zahrnují kuchyň s myčkou a sporákem, TV a vlastní koupelnu se sprchou.

Pokoje

Studio
osoby0 - 0 EUR za noc

2. Apartment VIDA BUDA StarStarStar

Foto: Apartment VIDA BUDA
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartment VIDA BUDA offers accommodation in Budapest. The property boasts views of the city and is 700 metres from Matthias Church. Free WiFi is available . There is a private bathroom with a bath or shower.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby63 - 82 EUR za noc

3. Apartment Kiraly StarStarStar

Foto: Apartment Kiraly
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Situated in Budapest, 900 metres from State Opera House and 1.2 km from Dohany Street Synagogue, Apartment Kiraly provides accommodation with amenities such as free WiFi and a TV. The property is a 15-minute walk from St. Stephen's Basilica.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob95 - 98 EUR za noc

3 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 3 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: